השירותים שלנו

גם לך נמאס מהאירוח הרגיל והאוכל הסטנדרטי? צודק!


המשתה הוא קייטרינג מודולרי שמציע חוויה גסטרונומית מלאת חושים בהתאמה אישית לפנטזיה של בעל האירוע ובארומה שונה לחלוטין. במשתה תמצאו הכל חוץ מאשר את השבלוניות המוכרת שחוזרת על עצמה שוב ושוב באירועים.


מה כן תאכלו במשתה?

אהמממ.... וואו! האמת שקשה להקיף את ההיצע המפתה.


איציק, שף בשרים מקצועי, מייצר קונספט רחב מאד של סעודות בשר מדהימות: החל מארוחת אסאדו סביב כבש הנצלה לאיטו במתקן גחלים שנבנה בהזמנה אישית, עד ערבים המוקדשים למאכלי עמים על פי בחירה. לאירועי קוקטיילים יוגשו מנות סינגר פוד בכוסות מרטיני, ובארוחות גיבוש יפיק איציק בישול אבסטרקטי בו במקום בשיתוף הסועדים, בסיומו נהנה מסעודת בשרים משובחת.


עוד פרט חשוב ומשתלם במיוחד מאפיין את 'המשתה'. איציק אלוף בהתאמה ייחודית לאווירת האירוע, לרעיון ואיך אפשר שלא – למסגרת התקציב העומד לרשותך: אירוע מהמם שלא יישכח? גם את זה יש. ארוחות בשר בשטח? בכיף!


בחתונות מרשימות יוגשו מנות בשר אלגנטיות על מצע ירקות חיים ורטבים אקזוטיים. ועוד לא דיברנו על מנות הפתיחה, הסלטים המשובחים, התוספות המפתות ובר המשקאות העשיר.


מטבח מקצועי נייד מאפשר לבשל סעודת שחיתות בטבע עם בשרים לוהטים ועסיסיים ישר מהגריל לצלחת.
לבר מצוות, בת מצוות ואירועי ילדים נתאים מנות המבורגר, קבב ונקניקיות מנתחים מיוחדים, בהכנה עצמית מקצועית ועם כל התוספות מסביב.


המגע המיוחד עם הבשר, ההבנה העמוקה של כל חלק ושילובי הבשרים מעניקים טעם חדש וממכר אפילו להמבורגר השגרתי. זה לא דומה ולא כמעט! ועוד לא דיברנו על האווירה, הריחות, הגריל-מן והטאבון... בקיצור- תגיעו רעבים. יהיה טוב.​